MEBLE kuchenne


twoja kuchnia w najlepszym wydaniu

Meble do kuchni

Kuchnia to kluczowe miejsce każdego domu, dlatego powinna być dokładnie przemyślana. Ważne by była jednocześnie funkcjonalna, wygodna i ładna. Wykonujemy kuchnie na wymiar spełniające oczekiwania i potrzeby naszych klientów.

Kuchnia to nie tylko miejsce przyrządzania i spożywania posiłków. To także często centralny punkt wielu spotkań, miejsce stanowiące serce domu. Przy projektowaniu mebli kuchennych dbamy o dobór właściwych materiałów, kolorystyki i praktycznych rozwiązań. Wszystko po to, by domownicy z łatwością poruszali się po kuchni i chętnie spędzali w niej czas.

Oferujemy szerokie możliwości wyboru wzorów i kolorów płyt i blatów kuchennych. Stosujemy różnorodne rozwiązania, takie jak samodomykające się szuflady, łamane drzwi, szuflady cargo, szafki otwierane pionowo i wiele innych.

Nasze meble wykonujemy z wysokiej jakości materiałów, dających gwarancję jakości. Fronty wykonujemy z płyt MDF foliowanych, lakierowanych, akrylowych, fornirowanych, drewnianych oraz płyty laminowanej. Na blaty propoujemy materiały laminowane, drewniane i z tworzyw sztucznych. Do wyposażenia mebli stosujemy rozwiązania renomowanych firm, takich jak Blum, Hettich, Peka, czy Magic Corner.